Нещодавно двоє мешканців Бахмута постраждали від рук інтернет-продавців

01.10.2019


Обидві мешканки Бахмута перевела незнайомцям  1300 гривень, сподіваючись на те, що зовсім скоро отримають новенький одяг. Правоохоронці встановлюють осіб шахраїв.

До чергової частини поліції Бахмута звернулась 41-річна жінка, яка поскаржилась на те, що незнайома особа під приводом продажу куртки, незаконно заволоділа її грошима. Встановлено, що потерпіла знайшла на відомому сайті оголошення, в якому жінка-продавець пропонувала верхній одяг із чималою знижкою. Бахмутчанці сподобалось фото та ціна виробу і вона зробила замовлення, перерахувавши на рахунок продавця 600 гривень. Коли всі терміни отримання обіцяної посилки сплинули, потерпіла спробувала зв’язатися із незнайомкою аби дізнатись про долю свого замовлення, однак остання разом із своїм оголошенням «розчинилась у повітрі».

Аналогічний випадок стався із 39-річної місцевою мешканкою. Так, жінка відправила 700 гривень в якості передоплати за плаття невідомій особі та так ні з чим і залишилася. В поліції потерпіла розповіла, що скористалася для покупки оголошенням одного з інтернет-сайтів.

За обома випадками відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для правопорушників обмеження волі терміном до 3-х років.

Поліцейські вкотре закликають громадян бути обачливими при здійсненні покупок через інтернет та розраховуватись за замовлення лише при їх отриманні.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції