На вокзалі Бахмута поліцейські виявили у чоловіка детонатори

26.09.2019


Вчора під час несення служби на автовокзалі Бахмута поліцейськими було складено постанова за скоєння адміністративного правопорушення у відношенні 43 - річного чоловіка, який перетинав проїзну частину дороги у невстановленому місці. При складанні правоохоронцями протоколу чоловік став проявляти занепокоєння. В ході огляду його речей правоохоронці виявили ретельно заховані боєприпаси.

Наразі заборонені предмети вилучено і буде спрямовано на експертизу. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за незаконне зберігання боєприпасів (ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України). Максимальне покарання, передбачене санкцією вказаної статті, - до 7 років позбавлення волі.

Правоохоронці вкотре нагадують мешканцям та гостям міста про небезпеку, що криється при необачному поводженні з боєприпасами та зброєю. Добровільне роззброєння передбачає звільнення від кримінальної відповідальності згідно з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції