Поліція Бахмута долучилася до всеукраїнських заходів щодо зниження рівня аварійності на дорогах

26.09.2019


Комплекс організаційно- профілактичних заходів  "Безпека дорожнього руху - це життя" передбачає обстеження аварійно небезпечних ділянок, роботу з перевізниками та інші профілактичні заходи. З метою запобігання аварійності і порятунку життя людей поліція активно впроваджуватиме превентивні заходи.

Вказані заходи переважно стосуються водіїв, які перетинають КПВВ «Майорськ» у напрямку міста Бахмут з тимчасово окупованих територій, з метою профілактики аварійності на дорогах, дотримання водіями ПДР.

Правоохоронці нагадують водіям, що потенційно небезпечні ділянки знаходяться в безпосередній близькості від світлофорів, в'їздів на головну дорогу на нерегульованих перехрестях, в районі зупинок та інших місцях, де транспорт пригальмовує, зупиняється або починає рух. Також не варто забувати про необхідність дотримання швидкісного режиму, дистанції та інтервалу між транспортними засобами.

Під час спілкування з водіями транспортних засобів співробітники сектору реагування патрульної поліції Бахмута та група комунікації акцентують увагу на те, що навіть незначні порушення Правил дорожнього руху можуть призвести до трагедії.

Особливо обережними на дорозі у цей період повинні бути водії-початківці, так як ще не володіють потрібними навичками керування автомобілем.

Поліція черговий раз нагадує: керуючи транспортним засобом, необхідно бути дисциплінованим і уважним, вміло і обдумано користуватися швидкісними можливостями, використовувати засоби пасивного захисту і виконувати всі вимоги, передбачені Правилами дорожнього руху.

Поліція Бахмута  нагадує усім водіям, що згідно пункту 9.8. Правил дорожнього руху з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а у разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції