Правоохоронці вилучили у мешканця Бахмутського району боєприпаси

18.09.2019


Отримана поліцейськими інформація про те, що 51-річний мешканець Бахмутського району незаконно зберігає боєприпаси підтвердилася. 79 набоїв було вилучено у чоловіка, який зберігав їх без певної мети.

Оперативниками була отримана інформація про те, що чоловік зберігає боєприпаси. Під час слідчих дій було виявлено  79 набоїв. Власник небезпечної знахідки  пояснив, що знайшов ці боєприпаси в полі та «про всяк випадок» сховав їх в покинутій будівлі.

Вилучені боєприпаси направлено на експертизу.

Розпочато досудові розслідування за фактами незаконного їх зберігання, перевезення та пересилання (ст.263 Кримінального кодексу України).

Поліцейські нагадують, згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України громадяни можуть уникнути кримінальної відповідальності добровільно здавши до територіальних підрозділів поліції нелегальні предмети війни. У випадку примусового вилучення на мешканців чекає до 7 років позбавлення волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції