Правоохоронці обговорили питання несення служби в особливих умовах

11.09.2019


В місті Бахмут, що на Донеччині відбулася робоча нарада за участі начальника департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України генерала поліції третього рангу Валерія Середи, заступника Командувача операції Об'єднаних сил з НП полковника поліції Юрія Горустовича та керівників підрозділів патрульної поліції особливого призначення та зведених загонів ГУ НП, що виконують службові завдання в районі проведення операції Об'єднаних сил.

З-поміж інших питань були обговорення аспекти несення служби батальйонами поліції особливого призначення на блокпостах, під час виїздів на виклики громадян, охорони громадського порядку, а також у реалізації режимів, які визначені Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

«Поліцейським підрозділам необхідно активізуватися за основним напрямком роботи в межах ООС, а саме – протидії витоку зброї у мирні регіони», - наголосив на завершення свого виступу заступник Командувача операції Об'єднаних сил з НП полковник поліції Юрій Горустович.

По завершенню наради роботу кращих правоохоронців було відзначено цінними подарунками від голови Національної поліції – годинниками.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції