Поліція Донеччини використовуватиме новітні практики американських поліграфологів

10.09.2019


Участь у конференції, що тривала з 25 до 30 серпня, взяли понад 800 поліграфологів з 61 країни світу.

Україну представили п’ятеро учасників, у тому числі двоє поліцейських. Один із них – заступник начальника відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення поліції Донеччини, практикуючий поліграфолог Роман Клименко.

«Ми вивчали кращі практики проведення діагностичних досліджень та скринінгу для правоохоронних органів з метою забезпечення громадської безпеки. Своїм досвідом ділилися відомі спеціалісти різних шкіл поліграфа США. Нові підходи надзвичайно актуальні в умовах операції Об’єднаних сил, їх буде впроваджено в роботу поліції Донеччини», - зазначив Роман Клименко.

Зокрема поліцейський ознайомився з методиками, які дають змогу підвищити рівень достовірності результатів поліграфа.

Американська асоціація поліграфологів – це найбільша професійна поліграфологічна організація у світі, створена у 1966 році. Сьогодні до її складу входить понад 2800 досвідчених поліграфологів з багатьох країн світу.

Навчальна поїздка відбулася за підтримки відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Раніше Роман Клименко успішно пройшов навчальний курс «Професійна підготовка експертів для психофізіологічного виявлення обману за допомогою поліграфа». Курс уперше викладався за повною програмою Американського міжнародного інституту поліграфа.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції