Матеріальну шкоду на суму 19 тисяч гривень завдали зловмисники мешканцю Бахмута

05.09.2019


Зловмисники зняли грошові заощадження з банківської картки чоловіка. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників.

До чоловіка зателефонував невідомий, який представлявся працівником банку і сказав, що зараз відбувається переоформлення карток. Для того, аби клієнт зміг зробити це не виходячи з дому, йому потрібно назвати цифри зображені на банківській картці, а також свої особисті данні. Не підозрюючи, що потрапляє до шахрайської пастки, чоловік надав незнайомцю всю необхідну інформацію. Як тільки постраждалий поклав слухавку, йому почали приходити смс - повідомлення про те, що з його рахунку знято гроші.

Поліцейські нагадують: не поспішайте розраховуватись за товар із неперевіреними продавцями з Інтернету. Краще відправляйте гроші вже після отримання замовлення та перевірки його на цілісність та відповідність вашим очікуванням. Крім того не повідомляйте незнайомим вам людям ніякої інформації про свої рахунки та збереження. Пам’ятайте, що справжні співробітники банківської установи можуть лише запросити вас особисто з’явитися в банку для надання інформації, а не уточнюють її по телефону.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції