У прифронтових Світлодарську, Новолуганську та Миронівському поліція почала патрулювати на нових автомобілях

27.08.2019


Про передачу поліцейським на лінії  розмежування нового службового транспорту повідомив під час робочої поїздки на Донеччину 6 серпня, Голова Національної поліції Сергій Князєв. 25 серпня на патрулювання виїхали три сучасні автомобілі.

Місто Світлодарськ та селищах Новолуганське, Миронівське Бахмутського району неодноразово страждали від обстрілів бойовиків. Загалом тут мешкають понад 20 тисяч людей, тож завдання поліції – забезпечити їх безпеку та якісний поліцейський сервіс.

Для негайного реагування на всі повідомлення громадян вже рік в кожному населеному пункті цілодобово працюють поліцейські станції. Вони забезпечені всім необхідним для надання допомоги громадянам.

25 серпня на патрулювання у Світлодарську, Новолуганську та Миронівському заступили три нові сучасні автомобілі. З їх допомогою яких правоохоронці  зможуть своєчасно надавати поліцейські послуги.

Нагадаємо, на лінії розмежування в Донецькій області працюють 8 поліцейських станцій.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції