В зоні проведення Операції об’єднаних сил відбулась ротація поліцейських підрозділів

12.08.2019


Основні завдання правоохоронців в рамках Операції об’єднаних сил були озвучені в ході робочої наради у Бахмуті.

Т.в.о. заступника командувача ООС Юрій Горустович обговорив з керівниками приданих сил з різних регіонів країни основні завдання, які стоять перед правоохоронцями, а саме порядок несення служби батальйонами поліції особливого призначення.

«Поліцейським підрозділам необхідно активізуватись в основному напрямку роботи в рамках ООС, а саме протидії витоку зброї у мирні регіони», - підкреслив Юрій Горустович.

Особовий склад поліції особливого призначення, які прибули на ротацію, вже ознайомлені з завданнями, а саме : виїзди на виклики громадян, охорону громадського порядку, задіяння в роботі мобільних блокпостів, а також у реалізації режимів, які визначені Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції