Поліцейські Торецька вилучили наркотик у пасажира автівки

12.08.2019


Превентивні заходи, які проводить поліція тривають. Ведеться ретельна перевірка осіб на блокпостах та на автошляхах для виявлення заборонених речей, а саме боєприпасів та наркотичних речовин. Майже кожного дня правоохоронці вилучають наркотичні засоби у звичайних громадян.

Так в Торецку наряд групи реагування поліції зупинив автівку в межах міста за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм поліцейські звернули увагу на пасажира, який поводився неадекватно, тож правоохоронці запідозрили, що він перебуває в стані наркотичного сп’яніння.

Під час огляду речей 38- річного чоловіка поліцейські виявили 2 медичних шприца, заповнені речовиною білого кольору. Він пояснив правоохоронцям, що шприци заповнені наркотичною речовиною, яку чоловік тримає для власного вживання.

За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів (ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України) поліція розпочала кримінальне провадження.

Торецьке відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції