Слідчими Торецької поліції направлено до суду обвинувальні акти відносно двох місцевих мешканців за вчинення домашнього насильства

05.08.2019


Поліцейські під процесуальним керівництвом прокуратури зібрали необхідні докази, щоб притягнути правопорушників до відповідальності.

В першому випадку 26 –річний раніше судимий торетчанин впродовж тривалого часу вчиняв протиправні дії відносно своєї 50-річної матері. Він постійно нецензурно лаявся, принижував гідність та змушував жінку залишити квартиру чим вчиняв психологічне насилля. За скоєння таких дій на сімейного дебошира складались відповідні адмінматеріали з подальшим притягненням до адміністративної відповідальності.

В іншому випадку 22 –річний також раніше судимий торетчанин знущався над своєю бабусею. Він постійно нецензурно лаявся, принижував гідність літньої жінки та змушував стареньку залишити власну квартиру чим вчиняв психологічне насилля. Як і в першому випадку за скоєння таких дій на сімейного дебошира складались відповідні адмінматеріали з подальшим притягненням до адміністративної відповідальності.

Обидві ситуації вчинення протиправних дій у родині були кваліфіковані слідчими, як системне вчинення домашнього насильства, за статтею 126-1 кримінального кодексу України, за що передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. На даний час провадження передано до суду для прийняття рішення.

 

Торецьке відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції