Керівники Нацполіції та Консультативної Місії ЄС обговорили можливість запуску на Донеччині мобільного офісу Місії

11.07.2019


9 липня Голова Національної поліції України Сергій Князєв зустрівся з делегацією Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) на чолі із новопризначеним Головою Місії паном Антті Хартікайненом. Сторони обговорили реалізацію спільних подальших проектів. Зокрема, йшлося про розроблення системи управління кадровими ресурсами та реалізацію проектів на сході України.

Участь у зустрічі взяли також заступник Голови Місії Фредерік Весслау, начальник операційного відділу КМЄС Удо Моллер, начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Нацполіції Василь Неволя та його заступник Віталій Касап. 

Голова Національної поліції України Сергій Князєв привітав пана Антті Хартікайнена  з призначенням на посаду Голови Місії. Очільник української поліції зазначив, що відомство та КМЄС мають традицію ефективної співпраці.

«Це одна з найпотужніших організацій, яка допомагає нам у розбудові поліції. Ми повинні тільки посилювати цю співпрацю і реалізацію спільних проектів», – сказав Сергій Князєв.

Пан Антті Хартікайнен наголосив, що Нацполіція та КМЄС продовжуватимуть тісну взаємодію. 

«У нас є великий досвід гарної співпраці. Без сумніву, ми продовжимо нашу взаємодію, і наша підтримка буде активною», - зазначив пан Хартікайнен.

Під час зустрічі сторони обговорили реалізацію низки спільних проектів. Зокрема, йшлося про розроблення системи управління кадровими ресурсами. Голова КМЄС зазначив, що Місія планує активну підтримку в розробці цієї системи для Нацполіції.

Водночас глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що наразі у відомстві зроблено акцент на підвищенні кваліфікації працівників, а також на створенні умов для кар’єрного зростання молодих співробітників.

«У кожному обласному підрозділу поставив завдання і ми призначили заступниками начальників главків по превенції або начальником управлінь превенції молодих патрульних, які служать 2-3 роки. Раніше такого неможливо було уявити – на п’ятому році служби стати заступником начальника главку. І в колективи потужних керівників на місцях ми призначили молодих працівників, вмотивованих молодою патрульною поліцією», – зазначив Сергій Князєв.

Антті Хартікайнен позитивно оцінив такий підхід до роботи з працівниками. 

«Паралельно  потрібно розглянути питання навчання, тренінгів. Практика і досвід, який ми використовуємо в наших країнах, - це  активне менторство, наставництво. Старші, досвідченіші колеги навчають, регулярно проводять зустрічі з молодими працівниками», - розповів Антті Хартікайнен.

Під час зустрічі сторони обговорили впровадження мобільного підрозділу КМЄС сході держави. Підрозділ допомагає реалізовувати проекти Місії в різних регіонах України. Зокрема, йшлося про реалізацію цього проекту у місті Маріуполь (Донецька область). Зараз проект перебуває на стадії набору співробітників. 

«Загалом ми готуємо пакет підтримки, план заходів для сходу України, для Маріуполя. Плануємо проводити там низку тренінгів за тими самими напрямами, за якими працюємо разом із вами в інших регіонах держави», – розповів Голова КМЄС, додавши, що йдеться також і про проект детективів, поліцію діалогу та community policing.

Сергій Князєв наголосив, що Національна поліція повністю відкрита для реалізації спільних проектів із КМЄС, особливо тих, що будуть впроваджуватися на сході країни.

«Ми обов’язково повинні звернути нашу увагу на цю частину нашої держави. Від нас ви маєте повну підтримку», – акцентував Голова Нацполіції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції