На Донеччині відзначили поліцейського групи реагування, який вивів машину з напарником з-під обстрілу бойовиків

10.07.2019


Нагадаємо, ввечері 30 червня двоє співробітників поліції зі складу сил ООС, патрулювали прифронтові населені пункти та у селищі Верхньоторецькому потрапили під обстріл бойовиків.

Віталій Надточий миттєво зорієнтувався та вивів машину у безпечну зону, врятувавши життя собі та напарнику. При цьому обидва правоохоронці отримали контузію, а службовий автомобіль був пошкоджений.

Мужній поліцейський отримав подяку від керівництва поліції Донеччини. Від імені усього колективу заступник начальника обласного управління поліції Павло Алєксєєнко побажав Віталію скорішого одужання. Наразі чоловік проходить лікування у ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Донецькій області» в Маріуполі.

Поліцейські, які несуть службу та допомагають людям на лінії розмежування, мають всі необхідні навички для забезпечення безпеки населення у складних умовах та нерідко при цьому ризикують власним життям.

Раніше повідомлялося, що вздовж лінії розмежування було організоване посилене патрулювання.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції