Керівники поліції Донеччини взяли участь у тренінгу з питань попередження гендерно-зумовленого насильства

09.07.2019


В рамках співробітництва експерти Канадської поліцейської місії обговорили з українськими колегами сучасні тенденції гендеру та питання рівності, дискримінації та насильства в поліцейській роботі.

Тренінг для керівників обласного главку та територіальних підрозділів поліції був організований за ініціативи Управління забезпечення прав людини в Донецькій області, при підтримці Організації Об’єднаних Націй та Української фундації громадського здоров’я.

Уповноважена Голови Нацполіції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Ольга Светлічна приділила увагу гендерним ролям, соціальним нормам та стереотипам, що роблять можливими дискримінацію за ознакою статі.

«Важливо розуміти, що реформування національної нормативної бази з метою подолання множинних форм дискримінації є ключовим процесом для оформлення гендерної рівноправності», - акцентувала увагу присутніх одна з експерток.

Під час дводенного тренінгу керівники розглянули сучасні тенденції гендерної рівності.

Гості з Канади поділилися досвідом впровадження гендерно-орієнтованого підходу роботи у правоохоронних органах та підкреслили, що його реалізація для системи МВС України дозволить подолати недоліки минулої системи.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції