Поліцейські Бахмутської оперативної зони продовжують виявляти мешканців, які нехтують власним життям і законом

26.05.2016


Працівніками кримінальної поліції Торецька, у ході проведення санкціоноавного обшуку приватного житла, було виявлено гранату РГД -5 з запалом, яка належить  21- річному господарю .

Чоловік пояснив, що небезпечна знахідка у нього  давно, ще з липня 2014 року, знайшов її він біля будівлі Дзержинського виконкому, відразу після звільнення міста ВСУ та зберігав у будинку без будь-яких намірів використовувати.

Цього ж дня в м. Бахмут під час відпрацювання оперативної інформації в ході огляду приватного будинку правоохоронцями  було вилучено ще одну гранату РГД-5 з запалом. Поліцейські встановили, що даний предмет 35-річний бахмутчанин знайшов близько тижня назад поруч зі своїм будинком. Та замість того, щоб повідомити про небезпечну знахідку правоохоронцям  вирішив залишити собі.

 

В усіх випадках боєприпаси вилучені та направлені на експертизу, а правопорушникам доведеться відповідати за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

За скоєння такого правопорушення законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.

Треба зазначити, що минулого тижня наслідком легковажного ставлення до вибухонебезпечних предметів став трагічний випадок в Бахмутському районі. Тому поліція вкотре закликає мешканців бути пильними та відповідальними. Не використовувати небезпечні предмети, які призначені тільки для використання під час бойових дій, у «домашньому побуті», в якості об’єкта купівлі-продажу та ін. У випадку виявлення небезпечних знахідок, одразу повідомляти до правоохоронців та ні в якому разі не чіпати їх, не розглядати і тим паче не переносити до будь-якого іншого місця.

 

Бахмутсьий ВП ГУНП в Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції