Протягом 10 хвилин поліцейські Бахмута повернули 3-річного хлопчика матері

01.07.2019


Оперативно зреагувавши на повідомлення від місцевої мешканки, правоохоронці знайшли на вулиці малюка. На щастя з дитиною нічого поганого не трапилося.

Вихідними, до поліції Бахмута надійшло повідомлення від жительки міста про те, що у одному зі спалених районі вона загубила свого 3-річного сина.

Правоохоронці з'ясували, що мати з дитиною  ввечері гуляли на дитячому майданчику. Через деякий час жінка залишила дитину самого на майданчику та пішла по справах до найближчого магазину. Повернувшись, мати не знайшла свого малого і розпочала самостійні пошуки. В цей час поблизу проїжджав наряд поліції Бахмута, до якого і звернулася 30-річна мати про допомогу. За 10 хвилин пошуків правоохоронці побачили через квартал схожого за описам хлопчика.  Ще через три хвилини дитина  була вже  разом з мамою.

На  щастя, ця історія отримала благополучний фінал.  Жінка висловила слова подяки поліцейським, які оперативно повернули їй дитину.

Правоохоронці радять батькам: якщо зникла дитина, не треба гаяти часу -  негайно викликайте поліцію. Це допоможе правоохоронцям в короткий термін розшукати дитину.

Правоохоронці нагадують, що безпека дітей залежить від батьків. Тож, шановні батьки! 

Не залишайте маленьких дітей самих, навіть на короткий час. Якщо побачили на вулиці дитину без нагляду дорослих, не залишайтеся байдужими, повідомте до поліції за телефоном 102.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції