У Соледарі жінка«врятувала» від заблокування свою банківську картку, втративши при цьому 8 тисяч гривень

19.06.2019


Черговою жертвою «співробітників банка» стала 43-річна жінка , яка діяла за їх чіткими вказівками і втратила усі свої заощадження. За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження.

До чергової частини поліції Бахмута звернулася мешканка Соледару із заявою про те, що її ошукали. З’ясувалось, що напередодні потерпілій прийшло смс із попередженням про заблокування банківської картки і номером телефону спеціаліста банку. Жінка здзвонився із незнайомцем, який сказав, що для того, аби вберегти свої гроші, необхідно продиктувати усі свої дані.  Вже коли гроші опинились на вказаному «співробітником банку» рахунку, жінка запідозрила щось не те та було пізно – телефон незнайомці виявився вимкнений.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці попереджають: не піддавайтесь першому імпульсу і не виконуйте сумнівні вказівки незнайомців, що представляються «співробітниками банків». Пам'ятайте, що справнім співробітникам банків заборонено телефонувати клієнтам і запитувати особисту інформацію, що стосується банківських карток та рахунків. Постарайтеся самостійно подзвонити в call-центр свого банку.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції