«Співробітник банка» залишив мешканку Сіверська без грошових заощаджень

17.06.2019


Сказавши, що зараз банк проводить перереєстрацію банківських карток, шахрай заволодів особистою інформацією потерпілої, завдяки якій зміг дістатися до її банківського рахунку. За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

До чергової частини поліції Бахмута звернулася мешканка Сіверська із заявою про те, що невідома особа незаконно заволоділа її грошима. З’ясувалось, що потерпілій надійшло СМС- повідомлення з інформацією  про  переоформлення карток в одному з банків. Для того, аби клієнт зміг зробити це не виходячи з дому, йому потрібно зателефонувати на вказаний в СМС- повідомленні номер. Зателефонувавши жінка почула нібито «працівника банка», який попросив її назвати цифри зображені на банківській картці, а також свої особисті данні. Не підозрюючи, що потрапляє до шахрайської пастки, жінка надала незнайомцю всю необхідну інформацію. Як тільки постраждала поклала слухавку, їй почали приходити смс-повідомлення про те, що з її рахунку знято 8 тисячі 100 гривень.

За даним фактом правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження. Поліцейські встановлюють особу зловмисника.

В поліції нагадують: не повідомляйте незнайомим вам людям ніякої інформації про свої рахунки та збереження. Пам’ятайте, що справжні співробітники банківської установи можуть лише запросити вас особисто з’явитися в банку для надання інформації, а не уточнюють її по телефону.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції