Знання дорожньої абетки убезпечить від аварій

12.06.2019


Днями по запрошенню адміністрації костянтинівського дитячого пришкільного табору "Сонечко"  виховні години з повторення правил дорожньо-транспортної безпеки з дітьми провели учасник "Ліги майбутніх поліцейських" Сергій разом з поліцейським Оленой Дужак.

З урахуванням того, що школа розташована саме біля проїжджої дороги та зупинка громадського транспорту знаходиться біля воріт школи, то для якнайкращого засвоєння теми заняття було з педагогами вирішено провести для дітей цю виховну годину на вулиці : на шкільному подвір"ї та на зупинці. Так, діти добре засвоїли, що вибігати на дорогу не дозволяється. Автобуса слід чекати не виходячи на проїжджу частину і тільки біля дорожнього знаку "Зупинка автобусу", цей знак вочевидь розташований на зупинці. Також за допомогою наочних плакатів малюки засвоїли інші правила дорожньої безпеки: про велосипед, про пішохідний перехід та про вимогу їздити на передньому сидінні автівок лише за наявності на цьому сидінні спеціального дитячого крісла.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції