З початку спецзаходів поліцейські Донеччини вилучили майже 5,5 тисяч боєприпасів

11.06.2019


З них – 45 гранат, що значить сотні врятованих життів.Операція триватиме до 20 червня.

З 20 травня на території Донеччини розпочався практичний етапоперативно-профілактичних заходів «Зброя та вибухівка». Мета спецоперації -оздоровлення оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, а також блокування витоку вибухонебезпечних предметів на мирну територію.

В спецзаходах задіяні всі сили поліції Донеччини. Відтак, за місяць з незаконного обігу вилучено 45 гранат, 2 гранатомети, 14 одиниць вогнепальної зброї та 3 вибухових пристрої.

5 протитанкових пострілів ПГ-7ВРвилучили поліцейські Авдіївки. Чоловік знайшов боєприпаси рік тому та переховав на своїй дачній ділянці просто неба. Пістолет з набоями зберігав мешканець Маріуполя, а житель Костянтинівки ховав у своєму будинку гранатомет.

Співробітники Мар’їнського відділення поліції вилучили 2 гранати РГД- 5 с запалами та 400 г пластиду, які зберігав 18-річний мешканець Солодкого. Хлопець знайшов боєприпаси у 2017 році поблизу лінії бойових дій та вирішив залишити собі. 

Загалом було вилучено більше 5 тисяч набоїв різного калібру та кілограмвибухової речовини.

Окрім зберігання поліцейські документували збут боєприпасів. Протизаконну «підриємницьку діяльність» організувала мешканка Лиману. За одну гранату жінка просила 300 гривень.  Під час оперативної закупки поліцейські вилучили таких 4 боєприпаси.

Крім того, за час проведення заходів громадяни добровільно здали до поліції 35 одиниць вогнепальної зброї та майже 500одиниць боєприпасів.

Так, мешканець Соледару добровільно видав поліцейським гранату Ф-1 та майже 400 набоїв. Зі слів чоловіка, коли знайшов, вирішив залишити собі про всяк випадок, і лише з часом зрозумів обсяг небезпеки, якій щодня піддавав себе та оточуючих.

Нагадуємо, уникнути кримінальної відповідальності можна згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України, добровільно здавши до поліції зброю, що зберігається незаконно.

Якщо Ви маєте інформацію щодо громадян, які зберігають вдома вибухонебезпечні предмети, повідомте про це до поліції за номером 102. Адже зброя – це завжди небезпечно не тільки для власника, а й для оточуючих.

Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції