Костянтинівські поліцейські влаштували для місцевих малюків гру"Я - поліцейський"

11.06.2019


Захід відбувся для маленьких відвідувачів літнього табору при ЗШ № 3 м. Костянтинівки.


Продовжуючи проект #ПРИЄДНУЙСЯ який впроваджується #ГУНП в Донецькій області протягом 2019 року. Костянтинівське відділення поліції разом з ГІ "Безпечний хаб #ПравоPolice" зіграли з дітьми у авторську гру "Я - поліцейський"
Діти були поділені на 4 команди: слідчі, дільничні, сектор реагування патрульної поліції, кримінальна поліція (оперуповноважені). На початку гри представники Костянтинівської поліції офіційно прийняли всіх дітей у ряди поліції(провели обряд посвячення), одягнувши їм відмінні знаки поліції, побажали гарної гри, успіхів та перемоги. 
Модераторка гри #Я_поліцейський Валерія Тіщенко озвучувала командам (відділеням) питання для командного обговорення, при делегування однієї особи з команди, дитина відповідала і у такий спосіб всі мали можливість прийняти активну участь у грі і отримувати звання за правильну відповідь особисто. Та пройти шлях від рядового поліції до генерала поліції 1 рангу.

А переможцем став Окороков Богдан, якому лише 8 років, а він вже отримав звання "Генерал 1 рангу" поліції. Який представляв команду(відділення) слідчих.
Богдан отримав медаль з логотипом поліції і написом "Я - поліцейський" та солодкий подарунок. Всі учасники гри також отримали солодкі подарунки за активну участь.
Вітаємо переможця гри "Я - поліцейський". Який проявив себе як уважний, кмітливий, розумний та активний поліцейський!!!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції