Тендітна експерт-криміналіст з Торецька п’ятий рік на рівні з чоловіками працює під обстрілами (ФОТО)

10.06.2019


Дивлячись на тендітну та усміхнену жінку, відразу і не скажеш, що вона працює у важких умовах, адже Торецьк розташований поруч з тимчасово окупованою Горлівкою - на відстані 7 км до лінії розмежування.

Вона документує наслідки артударів, виїжджає на всі резонансні події: вбивства, тяжкі тілесні ушкодження, вилучення зброї, або хуліганство – це далеко не повний перелік злочинів. І все це в повній екіпіровці -  каска, бронежилет, спецзасоби і, звичайно, криміналістична валіза. Її не лякає те, що працювати доводиться в районі, де йдуть бойові дії.

- Коли я прийшла працювати до Торецького відділення поліції, я побачила, що в тяжкі часи для людей, ми – поліцейські завжди поруч. Обстріл - ми їдемо та допомагаємо, заспокоюємо людей, фіксуємо наслідки та надаємо усіляку допомогу. Перебито водовід - ми розвозимо воду. Ми підтримуємо і маленьких мешканців і літніх людей, - розповідає Марія. 

25-річна дівчина вважає, що жінка-криміналіст в поліції працює на рівні з чоловіками, але в деяких випадках навіть краще, адже жіноча інтуїція розвинена краще і тільки жінка може побачити найтонші нюанси, які потім допоможуть у розслідуванні злочину. Жіночі руки дозволяють акуратно вилучати речові докази, а її аналітичний склад розуму – швидко робити висновки та приймає рішення.

Обрана професія змушує її бути постійно у відмінній фізичній формі. Тренування, в тому числі й з використанням вогнепальної зброї, прийоми самозахисту – це звичайна складова роботи в поліції. І ніякої поблажливості для жінок, адже в правоохоронній системі є тільки поліцейські. Саме тому тендітна  Марія зможе постояти  за себе.

Вдома «залізна» дівчина може дозволити собі бути слабкою, адже поруч коханий.  Саме в поліції Торецька судилося зустріти їй свою другу половинку. Марія та Ігор побралися в 2017 році та присягли на вірність один одному. Кожну вільну хвилинку поліцейська намагається приділити родині, а найбільша мрія жінки-офіцера – мирне небо над українцями.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції