У Сіверську правоохоронці викрили співмешканців у збуті наркотиків

08.06.2019


Кожен з учасників мав свої обов’язки, а «продаж» вели з урахуванням засобів конспірації. Наразі речові докази вилучено, злочин задокументовано. Посібникам загрожує до 10 років позбавлення волі.          

Отримавши інформацію про збут наркотичних засобів на території міста Сіверськ, правоохоронці розгорнули комплекс слідчо-оперативних заходів, в тому числі й кілька оперативних закупівель наркотичного засобу. Вчора,7 червня, був проведений останній етап операції, результатом якого стало затримання наркоторговців.

У домоволодінні 42-річної жінки та її 43-річного співмешканця  правоохоронці вилучили гроші, отримані від продажу конопель, тільки - но зірвані кущі маку, інгредієнти та посуд для приготування іншого виду наркотику.

Слід зазначити, що наркозбувальники через два місяці готуються стати батьками. Жінка перебуває на пізніх стадіях вагітності, однак навіть цей факт не зупинив ані її, а ні її співмешканця у занятті нелегальним наркообігом.

Зловмисники затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

За вказаним фактом проводиться досудове розслідування за ч. 2 ст.307 «Незаконний збут наркотичних речовин» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вилучене спрямовано на експертизу.

Канал надходження наркосировини встановлюється.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції