В Бахмуті жінка віддала за «порятунок родички від тюрми» 20 тисяч гривень

04.06.2019


Повіривши в те, що її родичка може сісти в тюрму, жінка погодилась віддати всі свої збереження псевдо поліцейському аби цього не сталося. Наразі правоохоронці встановлюють особу шахрая, який ошукав бахмутчанку.

Не дивлячись на постійні заклики правоохоронців бути пильними при спілкуванні із незнайомцями, майже щодня громадяни потрапляють до шахрайських пасток. Хибні оголошення в Інтернеті про продаж товарів, за яких «продавці» потребують повну чи часткову передплату; дзвінки від «співробітників банку» із проханням продиктувати свої особисті данні; виграш «призу», за який слід перерахувати відсоток – ці та багато інших схем зловмисників «спрацьовують» із довірливими людьми.

Шахраї вдало маніпулюють людськими емоціями, особливо коли перед ними людина похилого віку. Так, вчора невідомий чоловік подзвонив мешканці Бахмута, сказав, що він з поліції і що зараз до відділення привезли її родичку. «Шахрай» додав, що їй загрожує великий тюремний термін, однак цю «проблему» можна «вирішити». Пенсіонерка погодилась, та перерахувала незнайомцю 20 тисяч гривень, потерпіла сподівалась, що рятує родича від тюрми.

За даним фактом співробітниками поліції відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають: якщо вам телефонують незнайомці і повідомляють, що ваш родич потрапив до поліції, а також пропанують «допомогу» в даному питанні, не погоджуйтесь і не поспішайте віддавати гроші, краще самі подзвоніть на 102 та дізнайтесь чи дійсно із вашими близькими сталася біда.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції