Торецькі поліцейські навчали школярів дорожній абетці

15.05.2019


У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху співробітники Торецького відділення поліції завітали до учнів молодших класі шкіл № 5, 9 та школи-інтернат аби розповісти їм про правила безпеки на дорозі.

Пізнавальні заходи були присвячені попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Тому поліцейський, напередодні літніх канікул, в ігровій формі нагадали дітям Правила дорожнього руху. Крім того правоохоронці пояснили малечі основні правила безпечної поведінки на дорозі. А саме: не бешкетувати, бути уважними. Переходити проїжджу лише по пішохідному переходу та  на зелений сигнал світлофора. Діти жваво спілкувались з співробітниками поліції, з цікавістю обговорювали дорожні знаки. Висловлювали свої думки з приводу їх призначення. Окрім того, всі охочі посиділи за кермом службового автомобіля та випробували гучномовець.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції