Поліцейські Бахмута розповіли студентам, як долучитися до їх команди

15.05.2019


Студентам  Української інженерно-педагогічної академії  (УІПА) розповіли про поліцейську службу, завдання, які вони виконують, та поговорили про те, з чим стикаються правоохоронці кожний день. 

Працівники сектору кадрового забезпечення Бахмутського відділу поліції під час зустрічі проінформували студентів про роботу поліції, вимоги до кандидатів, умови служби та вільні вакансії. Правоохоронець акцентувала увагу на тому, що після відбору та навчання на людей в погонах очікують належні умови праці, достойна заробітна плата, повний соціальний пакет та перспектива зростання по службі.

Також старший інспектор сектору кадрового забезпечення Вікторія Шелудько  загострила увагу студентів на рисах, якими повинні володіти майбутні поліцейські, та вимоги до їх фізичної підготовки, здатності аналітично мислити та приймати обдумані рішення в складних ситуаціях.

Наприкінці зустрічі Вікторія Вікторівна відповіла на всі запитання студентів та запросила на службу до Національної поліції України.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції