Поліцейські Торецька разом з пенсіонерами ОВС вшанували пам`ять свого загиблого колеги

15.05.2019


Минуло більше 65 років з трагічного березневого дня, коли трагічно загинув начальник карного розшуку міліції Дзержинська (Торецьк) капітан міліції Семен Уханьов. Колишній фронтовик самотужки намагався зупинити зухвалих грабіжників ціною власного життя. Але і сьогодні діючи працівники поліції пам’ятають та шанують загиблого колегу.

Повертаючись пізно з роботи в далекому 1953 року  Семен Романович Уханьов побачив на території ринку грабіжників продуктового магазину. Двоє чоловіків з великими торбами виносили з магазини продукти. Колишній фронтовик вирішив діяти самотужки, через те, що часу на роздуми не біло. Подавши попереджувальний постріл вгору, розшуковець почав наздоганяти злочинців, але він не побачив в темряві ще одного співучасника, який наніс с заду смертельний удар правоохоронцю по голові сокирою. Затримання злочинців, які позбавили життя колегу, для міліціонерів було справою честі. І вже через деякий час усі члени злочинної групи були затримані.

З того часу минуло більше ніж півстоліття, але не менш важливим для родини загиблого героя є те, що пам'ять про його вчинок живе і сьогодні.

Поліцейські Торецького відділення поліції не тільки часто згадують  героїчний вчинок свого загиблого героя, але і слідкують за станом місця його поховання.

Вчора зранку керівництво поліції Торецька разом з пенсіонерами ОВС відвідало місце поховання правоохоронця та поклало квіти на могилу.

«Пам’ять про героїв, які не зрадили своєму службовому покликанню і віддали своє життя боротьбі зі злочинністю,  має жити вічно й ми повинні її шанувати. Вічна шана герою», — зазначив керівник поліції Торецька підполковник поліції Владлен Сударіков.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції