Поліцейські Бахмутської оперативної зони візьмуть під охорону усі приміщення де зберігаються виборчі бюлетені

19.04.2019


На  території обслуговування Бахмутського відділу поліції створено 114 виборчих дільниць, 13 спеціальних та 2 окружні виборчі комісії. На кожній дільниці цілодобово несуть службу правоохоронці. Також чергуватимуть співробітники вибухотехнічної служби та спецпризначенці, які будуть задіяні у разі ускладнення оперативного стану.

Керівництвом  Бахмутського відділу поліції були проведені інструктажі з особовим складом, який заступив на цілодобове несення служби на виборчих дільницях. Такі ж інструктажі були проведені в підпорядкованих відділеннях у Костянтинівці та Торецьку.

Робота поліцейських націлена на попередження правопорушень та оперативне реагування на всі звернення громадян стосовно неправомірних дій в день виборів. Завдання поліцейських - забезпечити вільне волевиявлення громадян та публічну безпеку під час виборчого процесу.

Поліція дотримується обов’язку бути нейтральними та неупередженими.

Правоохоронці докладають всіх зусиль, аби не допустити порушень виборчого законодавства. 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції