Добровільне роззброєння: з початку місяця в Бахмуті громадяни здали до поліції більше тисячі боєприпасів

18.04.2019


До Бахмутського відділу поліції мешканці принесли 9 гранат, більше тисячі набоїв, гранатомет та 6 одиниць вогнепальної зброї. Спецзаходи з добровільного роззброєння триватимуть до кінця квітня.

Будь-яка зброя є джерелом небезпеки. Тільки один патрон може позбавити життя людини, а корпус гранати Ф-1 розривається майже на 300 важких осколків, швидкістю близько 730 м/с.

Впродовж квітня на території регіону як і всій Донеччини триває місячник добровільної здачі зброї. Такі заходи дають змогу громадянам уникнути кримінальної відповідальності та попередити нещасні випадки, які можуть трапитися в разі використання небезпечних предметів.

Так, за перші 17 днів до поліції Бахмута здано майже 10 одиниць зброї. Також громадяни позбулися 9 гранат, 10 снарядів, гранатомет та більше тисячі набоїв до зброї армійського та мисливського зразка.

Найчастіші пояснення людей, що звернулися – небезпечні предмети були знайдені, подаровані або дісталися у спадок.

Згідно з законодавством громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові речовини чи пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності за ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України. Мешканцям, які незаконно зберігають вдома зброю, загрожує до 7 років позбавлення волі.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за номером 102 або у найближчому відділення поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції