Заняття старшокласників з поліцією

13.04.2019


Візити правоохоронців до навчальних закладів надають можливість старшокласникам визначитися з вибором своєї подальшої професії,"- кажуть підлітки та їхні вчителі.
З початком нового навчального року Костянтинівське відділення поліції, такі заходи" - з метою профорієнтаційної роботи з молоддю.

Під час візитів найбільш захоплюючим для підлітків є можливість приміряти поліцейську екіпіровку та провести збірку-розбірку пістолета ПМ та автомата. Так днями такі заняття проведено під керуванням та наглядом поліцейського інструктора Тренінгового центру Олександра Савенко. 

Інструктор розповів підліткам, що при поводженні зі зброєю поліцейські дотримуються Інструкції про заходи особистої безпеки. Навіть з незарядженою зброєю треба поводитися, як із зарядженою - таке правило дисциплінує правоохоронців та вимагає міцних знань тактико-технічних характеристик зброї. Старшокласники із завзяттям тренувалися у збірці-розбірці зброї  та на згадку фотографувалися із спеціальними засобами : кайданки, бронежилети, шоломи. Інструктор відповів на питання підлітків, показавши навички правильного поводження зі спецзасобами та зброєю.

"Сьогоднішня екскурсія допомогла нам зрозуміти, що служба в поліції - це цікава професія з суровими буднями, що поліцейські постійно, в будні і свята, працюють заради безпеки людей. А коли ми почули розповіді про подвиги та сміливі та рішучі вчинки поліцейських під час виконання службових завдань по захисту людей та прав людей, то ми сформували в собі почуття особливої поваги до поліцейських, які захищають нас, громадян, від злочинців",- кажуть школярі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції