Торецькі поліцейські розшукали двох дівчат, які більше 12 годин були відсутні дома

13.04.2019


Про зникнення 14 – річної дівчини та її 21 - річної подруги батьки повідомили вчора. Розшукувані були знайдені в Новгородському наступного дня. Відносно дівчат протиправних дій скоєно не було.

В поліцію звернулася жителька Торецька та повідомила, що її неповнолітня донька відсутня дома та може знаходитись зі своєю дорослою подругою.

Поліцейські одразу розпочали комплекс розшукових заходів: опитали знайомих, перевірили контакти в соцмережах, розіслали орієнтування на всі блокпости та суміжні органи. Пошуки тривали майже 12 годин і не припинялися ні на хвилину. Як виявилося, обидві дівчини спочатку знаходились в місті. Старша дівчина пригостила свою неповнолітню подругу алкоголем та вони вирішили поїхати до Новгородського в гості.

За цей час оперативники перевірили безліч інформації про їх можливе місце знаходження, опитали десятки ймовірних свідків, та вже під ранок знайшли дівчат.  

На даний час батьки неповнолітньої притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». А відносно її дорослої подруги складено адміністративні матеріали за ст. 180 «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння» 

Торецьке відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції