У Костянтинівці затримано торговця первентином

13.04.2019


Чоловік не тільки налагодив збут небезпечного наркотику, а й виготовляв його за місцем свого мешкання. Речові докази вилучено під час проведених обшукових заходів.

До оперативників поліції Костянтинівки надійшла інформація про те, що 36 – річний місцевий житель виготовляє та збуває наркотики. З метою документування злочинної діяльності поліцейські провели оперативні закупівлі.

Встановлено, що чоловік виготовляв вдома первентин, який містить психотропну речовину, та продавав його місцевим наркозалежним. Покупці зустрічалися з чоловіком на вулиці, а продаж проходив за принципом «з рук в руки».

В ході обшуку приватного будинку виявлено та вилучено медичні шприци, та посуд, в якому виготовлялася заборонена речовина.

Речові докази направлені на дослідження.

Відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Зловмисникові загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Костянтинівське відділення поліції Донецької області                

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції