У прифронтовому Світлодарську правоохоронці вилучили запал

13.04.2019


Безвідповідальність громадян, які залишають собі небезпечні знахідки, здатні позбавити життя сотень людей, карається позбавленням волі. Правоохоронці наголошують: навіть незаконне зберігання запалу тягне за собою кримінальну відповідальність і може коштувати власнику озброєння від 3 до 7 років тюрми.

Вчора під час патрулювання у прифронтовому населеному пункті увагу правоохоронців привернув нетверезий чоловік. Останній, при появі працівників поліції почав помітно нервувати. Причиною його занепокоєння став боєприпас, який він намагався приховати.

Встановлено, що  51- річний місцевий мешканець зберігав у зовнішній кишені куртки запал від гранати, який він знайшов на околиці міста близько двох тижнів тому.

Завдяки пильності правоохоронців вдалося попередити можливі трагічні наслідки у громадському місці.

Боєприпас були вилучено та направлено на експертизу, відкрито кримінальне провадження за  попередньою кваліфікацією ч.1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі. А за появу в громадському місці у п’яному вигляді стосовно правопорушника був складений адміністративний протокол за ст. 178 КУпАП.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції