В Бахмуті у п’яного перехожого правоохоронці вилучили наркотики

11.04.2019


Поліцейськими під час патрулювання міста був зупинений чоловік, у якого було вилучено 2 медичних шприца з наркотичною речовиною. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Правоохоронці біля одного з магазинів помітили чоловіка, який знаходився в нетверезому стані. 30 - річного  мешканця міста Бахмут поліцейські запросили до поліцейської станції  для складання відносно нього адміністративного протоколу за появу у громадському місці в п’яному вигляді.  Під час складання адміністративного протоколу учоловіка в одязі було виявлено 2 шприца, частково заповнених наркотичною рідиною. Зі слів чоловіка, наркотик він зберігав для власних потреб.

За вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до трьох років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції