Почувши про те, що розпочався місячник добровільної здачі зброї, мешканець Бахмута здав до поліції гранату

10.04.2019


Нагадаємо, що відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

Вчора 54 – річний місцевий мешканець побачивши на вулиці поліцейських звернувся до них з повідомленням про те, що зберігає гранату по типу Ф-1 і хоче її добровільно здати. Чоловік пояснив, що знайшов боєприпас на околиці міста. Деякий час він зберігав небезпечний предмет, але знаючи про кримінальну відповідальність за незаконне зберігання зброї та боєприпасів вирішив здати свою небезпечну знахідку до поліції.

Гранату Ф-1 без запалу було вилучено для подальшого проведення експертизи.

Поліція Бахмута попереджає, що за незаконне зберігання зброї та боєприпасів власникам загрожує кримінальна відповідальність за ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням, на протязі квітня на території регіону триває місячник добровільної здачі небезпечних предметів.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції