Поліцейські Бахмута затримали чоловіка, який в березні на вулиці напав на жінку

09.04.2019


25 - річний чоловік побачив потерпілу на вулиці та відразу спланував свій злочин. Співробітники поліції провівши комплекс оперативних заходів розшукали зловмисника, та зараз він притягується до кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Правопорушник йшов вулицею коли побачив жінку, яка йшла з сумкою в руках. Злодій розумів, що просто так його жертва навряд чи віддасть своє майно, тому він підбіг зі спини та силоміць вирвав сумку із рук потерпілої та зник в невідомому напрямку. У жінки в сумці на час злочину знаходились документи та банківська картка. Оговтавшись жінка відразу звернулась до поліції, та розповіла про прикмети злочинця.

Поліцейські розгорнули комплекс оперативно - розшукових заходів для встановлення місцезнаходження викрадача та стали відпрацьовувати коло осіб, які можуть бути причетними до злочину.

В результаті оперативно-розшукових заходів співробітники поліції затримали зухвалого грабіжника. Ним виявився мешканець Бахмутського району, який до цього часу не притягувався о кримінальної відповідальності.  

За даним фактом розпочато досудове розслідування за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Також поліцейськими проводиться перевірка на причетність зловмисника до інших аналогічних злочинів.

Бахмутський відділ поліції Донецької області                

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції