Поліцейським Бахмута чоловік добровільно видав запал від гранати

27.03.2019


Чоловік, розуміючи небезпеку знахідки, добровільно видав боєприпас поліцейським. Таким чином не тільки звільнившись від відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів, але і попередивши можливі негативні наслідки необачного поводження з вибухонебезпечними пристроями. 

Вчора до Бахмутських поліцейських звернувся 34 – річний місцевий житель, який два місяці тому знайшов предмет, ззовні схожий на запал від гранати, та приніс його додому. Чоловік самостійно звернувся до поліцейських та повідомив про свою знахідку. Небезпечним предметом дійсно виявився запал від гранати. Треба зазначити, що сам запал без гранати становить небезпеку і згідно експертиз визначається як вибухонебезпечний пристрій.


Правоохоронці ще раз нагадують, що згідно з ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності. Поліція закликає жителів здавати зброю і боєприпаси, які незаконно зберігаються, в підрозділи дозвільної системи та територіальних органів поліції за місцем проживання.


 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції