15 тисяч гривень втратив мешканець Бахмута «убезпечуючи свій рахунок»

21.03.2019


Наразі правоохоронці встановлюють особи «помічників», яким тепер самим загрожує кримінальна відповідальність.

До чергової частини поліції Бахмут звернувся 39-річний місцевий мешканець із заявою про те, що його ошукав невідомий. З’ясувалось, що потерпілому надійшло повідомлення про те, що нібито з його банківського рахунку намагалися зняти гроші. Власник рахунку одразу зателефонував за номером, який був зазначений у повідомленні.

Чоловік на іншому кінці представився співробітником служби охорони банку та пообіцяв «допомогти убезпечити свої заощадження». Для цього «співробітнику банку» необхідно було назвати номер рахунку та інші особисті дані. Схвильований чоловік не замислюючись назвав шахраю усі необхідні дані і вже через декілька хвилин з його рахунку було знято 15 000 гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Шахраям, які видурили у чоловіка гроші, загрожує позбавлення волі строком до 3-х років.

Правоохоронці закликають власників банківських карток до розсудливості, адже повідомляти персональні данні банківської картки не можна нікому, тим більше, телефоном. Інформація про банківські реквізити вашого рахунку є суто конфіденційною! Будьте обачні та розсудливі!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції