Понад 700 старшокласників Донеччини отримали від керівника поліції Донеччини запрошення на службу

20.03.2019


Сьогодні, 20 березня, Микола Семенишин спільно з першим проректором Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолієм Клочком зустрівся з випускниками шкіл Краматорська та Бахмуту.

Профорієнтаційна зустріч відбулася за сприянням Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Поспілкуватися з представниками поліції та вишу зібралися учні та їх батьки.

Молодь ознайомилася з професією поліцейського та напрямками його діяльності – від криміналістики до кіберполіції. Школярі дізналися про те, як готують правоохоронців у ХНУВСі, та правила вступу до провідного вишу.

До речі, наразі до університету приєднується Кременчуцький льотний коледж, тож це відкриває для абітурієнтів нові можливості здобути якісну освіту у сусідній області, поблизу від дому.

Як повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин, за три роки ряди поліцейських поповнили 184 випускника ХНУВС.

«Запрошую і вас до лав поліції Донеччини та разом будувати нашу Україну», - звернувся керівник поліції області до хлопців та дівчат.

Наразі у харківському університеті навчаються 129 курсантів з Донецької області. Як зауважив проректор ХНУВС Анатолій Клочко, ректор університету Валерій Сокуренко лейтенантом починав службу на Донеччині, а саме – у Бахмуті (тоді Артемівську).

Про навчання у виші школярам Донеччини розповіли і самі курсанти. Майбутні поліцейські продемонстрували свої навички і творчі здібності. Для молоді виступили оркестр та ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції