У Бахмуті триває втілення проекту «Безпечний будинок»

20.03.2019


Завдяки реалізації проекту мешканці двоповерхівки почуватимуть себе безпечніше.

З листопада минулого року керівництво поліції Донеччини розпочало впровадження нової програми безпеки – «Безпечний будинок». Цей проект створено з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, попередити правопорушення та поліпшити умови проживання за допомогою підвищення рівня безпеки власного житла, створити довірливі відносини серед сусідів, а також покращити взаємодію між поліцією та населенням.

Так, після зустрічей з правоохоронцями та обговорення переваг даного проекту, містяни почали застосовувати його у своїх домівках. Список безпечних будинків в Бахмуті поповнив ще один будинок. Керівник сектору превенції поліції Бахмута Кемран Арзіманов  разом із мешканцями  прикріпили табличку "Безпечний будинок", яка свідчить про те, що у цьому будинку та дворі діє програма безпеки. Адже, на прибудинковій території встановлено освітлення, на дверях під’їзду - домофони, на вікнах першого поверху – решітки, до підвалів, горищ заблоковано доступ сторонніх осіб, встановлено 2 зовнішні камери відео спостереження та дві внутрішні в під’їзді. Отже, мешканці багатоповерхівки тепер будуть почувати себе ще більш захищеними.

Роль правоохоронців у цій роботі - координація та комунікація населення із органам місцевої влади, участь у створенні як індивідуальної системи безпеки для кожного будинку, так і загальної в місті.

В Бахмуті це вже третій безпечний будинок.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції