У Часів Ярі правоохоронцям здався патрульний бойовиків

18.03.2019


Найманець ніс службу на блокпості та патрулював вулиці. Чоловік отримав шанс звільнитися від відповідальності та розпочати нове життя.  У березні  до правоохоронців Бахмута здалося 4 колишніх прихильника терористів, а усього з початку року по області - більше десятка.

Поліцейські встановили, що в 2014 році чоловік піддався на пропаганду і вступив у незаконне збройне формування.

Бойовик незаконно перевіряв транспорт та громадян на блокпості в Бахмутському районі. Пізніше входив до складу патруля у Часовому Ярі.

Але служба виявилася не така, як розповідали терористи. Тому чоловік майже відразу покинув бандформування і чотири роки жив у страху перед покаранням, намагаючись приховати своє минуле.

Зараз екс-бойовик вирішив повернутися до нормального життя, дізнавшись, що це можливо зробити, добровільно здавшись поліції.

Наразі поліцейські перевіряють діяльність колишнього найманця. Після того, як буде встановлено, що на час перебування в НЗФ він не чинив тяжких злочинів проти мирного населення, чоловік може бути звільнений від кримінальної відповідальності.

Згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції