З початку операції «Мігрант» поліція Бахмута виявила 4 порушника міграційного законодавства

18.03.2019


В рамках проведення оперативно - профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» поліцейські виявили іноземців, які незаконно знаходились на території України. На порушників були складені адміністративні протоколи.

За словами заступника начальника Бахмутського відділу поліції підполковника поліції Ігоря Кулагіна, під час відпрацювання території міста Бахмут правоохоронці виявили громадян РФ, Білорусії та Грузії, у яких закінчилися строки перебування на території України. Відносно них були складені адміністративні протоколи за ст. 203 Кодексу України  про адміністративні правопорушення «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Ще на одного громадянина складено адміністративний протоколи за ст. 205 КУпАП "Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства".

 

Операція «Мігрант» проводиться з метою запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, а також посилення заходів з протидії нелегальній міграції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції