Третій за тиждень: колишній бойовик з Бахмутського району скористався шансом на нове життя

13.03.2019


До поліції звернувся 45-річний житель Бахмутського району, історія якого не відрізняється від його поплічників: мирне життя – служба на терористів – життя у страху.

Як і багатьох, новобранця незаконного збройного формування направили служити на блокпост біля м. Сіверськ. Обов’язком чергового був огляд автомобілів та перевірка водіїв і пасажирів.

Через кілька тижнів після свого призначення найманець дійшов висновку, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями. Тому покинув лави терористів і почав вести прихований спосіб життя.

Після п’яти років страху перед покаранням чоловік із засобів масової інформації дізнався про можливість звільнитися від відповідальності і прийшов до поліції з повинною.

Наразі слідчі перевіряють діяльність екс-бойовика в рядах незаконного збройного формування.

Нагадаємо, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Аби почати нове життя, постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 095-09-46-121 або 102.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції