Ліговці Бахмутського НВК завітали до однолітків однієї зі шкіл міста

11.03.2019


Ліговці-медіатори Шкільної служби порозуміння Бахмутського НВК №11  провели інформаційну кампанію «Протидія булінгу» серед молодших школярів ЗОШ № 12.

Старшокласники -  члени Шкільної Служби Порозуміння, ліговці/медіатори - разом із соціально-психологічною службою НВК  розповіли про конфлікти серед однолітків, учнів 5-х, 6-х та 7-х класів, та шляхи їх вирішення.

Діти дізнались про булінг, форми булінгу. Медіатори звернули увагу молодших школярів на проблему шкільних конфліктів, насилля, дитячої агресії. Невід'ємною складовою людського життя є конфлікт, він відіграє значну роль у розвитку суспільства. Представники шкільної служби порозуміння  відповіли на питання, що таке «булінг». Ця проблема  залишається гострою серед учнівської молоді. 

Під час спілкування діти дізнались про такі форми булінгу, як фізичний булінг – штовхання, підніжки; економічний булінг – крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей; психологічний булінг – принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, міміка обличчя, шантаж тощо.

Медіатори розповіли учням, що приниження та насилля за допомогою мобільних телефонів, інтернету, інших електронних пристроїв є гострою у сучасному суспільстві та має назву  кібербулінг. 

Ліговці Шкільної Служби Порозуміння Бахмутського НВК № 11 закликали дітей бути толерантними, поважати та цінувати один одного, а у разі необхідності – звертатися за допомогою.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції