Виїхавши на повідомлення про сімейний конфлікт, поліцейські вилучили у мешканця прифронтового Миронівського боєприпас

06.03.2019


Під час врегулювання побутового конфлікту поліцейські виявили гранату по типу Ф-1. Відносно їх власника відкрито кримінальне провадження.

До чергової частини поліції зателефонувала жінка, яка повідомила, що її чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння та ображає її нецензурною лайкою. Правоохоронці, які виїхали на сімейний конфлікт, під час з’ясування повних обставин виявили у приміщенні гранату Ф-1.

44 – річний чоловік пояснив, що знайшов небезпечний предмет та зберігав про всяк випадок.

Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 263 «Незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу» Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують, що згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, звільняються від кримінальної відповідальності.

Закликаємо всіх жителів, які мають інформацію про незаконне зберігання зброї, повідомити про це до найближчого територіального підрозділу поліції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції