Підрозділи Нацполіції у посиленому режимі забезпечують безпеку жителів прифронтових районів Донеччини

02.03.2019


Співробітники Бахмутського відділу поліції спільно зі спеціальним підрозділом Нацгвардії провели відпрацювання міста Світлодарська та селищ Миронівського і Новолуганського на лінії розмежування. Лише за останній тиждень мирне Новолуганське двічі зазнало обстрілів з боку бойовиків.

Внаслідок мінометних обстрілів пошкоджені господарчі будівлі тваринного комплексу, розташованого в с. Новолуганське Бахмутського району. Жертв вдалося уникнути. За фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 258 Кримінального кодексу України «Терористичний акт».

З метою забезпечення правопорядку та підтримання публічної безпеки вчора, 1 березня, в прифронтових населених пунктах відбулося профілактичне відпрацювання. Вздовж лінії розмежування організоване посилене патрулювання.

Для безпеки жителів додатково у прифронтовий район прибула чергова група працівників поліції Донецької області, які мають досвід роботи під час бойових дій.

Інструктаж поліцейських провів т.в.о. начальника Бахмутського відділу поліції Ярослав Меженний. Він наголосив на оперативному реагуванні на усі повідомлення місцевих жителів, запобігання незаконному обігу зброї, виявленні учасників незаконних збройних формувань, обході помешкань громадян та наданні їм своєчасної допомоги.

«На вулицях постійно знаходяться патрульні наряди. В цілодобовому режимі будуть, як і раніше, функціонувати поліцейські станції», - зазначив Ярослав Меженний.

В результаті профілактичного відпрацювання поліцейські перевірили понад 200 осіб, затримали нелегального мігранта та задокументували наркозлочин.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції