Поліцейські та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» закликали містян не мовчати про насильство

26.02.2019


Як захистити себе від насильства та куди звертатись в таких випадках – інформаційні листівки з такою інформацією розповсюдили в своєму місті учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

«Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!» - під таким гаслом відбулась інформаційна акція, влаштована поліцейськими Бахмута разом із «майбутніми поліцейськими».

Щороку поліція реєструє близько 150 тисяч заяв про факти насильства в сім’ї. Проте більшість людей, які страждають від цього явища воліють мовчати про цю проблему, що інколи приводить до жахливих наслідків.

З метою підвищення обізнаності мешканців населеного пункту про ознаки, прояви, профілактику та протидію домашньому насильству учасники «Ліги майбутніх поліцейських» вийшли на вулиці міста. Хлопці та дівчата роздавали перехожим листівки із інформацією про існуючі види насильства, про те, як діяти в подібних випадках та куди звертатися по допомогою.

«Ми закликаємо мешканців нашого рідного міста не мовчати про будь-які прояви насильства в родині. Кожна людина в нашій країні має право на захист і потрібна їм користуватися. Ми розповідали перехожим про те, що тому, хто вже став жертвою злочину, необхідно звертатись до поліції із заявою про злочин. В листівках, які ми роздавали є номери телефонів служб, співробітники яких нададуть не тільки психологічну і правову консультацію всім бажаючім, а й підкажуть, як діяти в випадках насильства»,- зазначили «майбутні поліцейські».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції