Поліцейські Бахмута дали другий шанс горе - матері, через пияцтво якої діти вимушені були тиждень жити в іншій родині

21.02.2019


Правоохоронці склади адміністративний протокол на жінку та попередили про  те, що в разі не виправлення ситуації дітей їй не повернуть.

Раніше поліція повідомляла про те, що працівники Бахмутської служби у справах дітей спільно з працівниками ювенальної превенції поліції Бахмута виявили 7 та 11-річних дівчаток у чужої людина, яка майже тиждень піклувалося за дітьми, поки мати - зозуля  цілодобово влаштовувала гулянки зі своїми друзями «по чарці». Дітей помістили до дитячої лікарні та зайнялися пошуками «зниклої» матері.

Через деякий час жінка повернулася додому та комісія, до складу якої увійшли працівники поліції ювенальної превенції та Бахмутської районної служби у справах дітей, навідалася за місцем мешкання родини знову. Картина, яка предстала перед очима контролюючих органів, виглядала жахлива: в хаті холодно, продукти харчування в обмеженому обсязі, а готових продукті зовсім не було. Сама жінка мала ознаки алкогольного сп’яніння, а на ліжку став чоловік, але хто це - жінка пояснити не змогла.

На матір двох дітей склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП та попередили, що в разі не виправлення ситуації -  дітей їй не повернуть. Крім того жінку зобов’язали відвідувати дітей у лікарні, бо майже за три тижня вона жодного разу не навідалася до своїх дівчат і не цікавилася їх життям.

Адже головна мета роботи поліцейських з  родинами, які потрапили у складну життєву ситуацію - дати шанс батькам переосмислити своє життя та повернути їх до дітей. Вилучити дітей з родини просто, а зробити усе щоб дорослі  зрозуміли  що таке відповідальне батьківство -  складніше.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції