Поліцейські Бахмута вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

20.02.2019


Сьогодні в Бахмутськой школі I-III ступенів №18 імені Дмитра Чернявського вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи Україну.

20 лютого - Пам'ятний день для України. Сьогодні відзначається подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

До незалежності Україна йшла довгим, важким і жертовним шляхом. Але отримавши таку бажану незалежність, ця боротьба не закінчилася. 21 листопада 2013 року півтори тисячі студентів вийшли на Майдан Незалежності в Києві з вимогою до влади підписати угоду з Євросоюзом. Ці події увійшли в нову історію України як Революція Гідності.

У Бахмуті сьогодні відбувся мітинг біля пам’ятної дошки Дмитра Черняховського, яка розташована на будівлі Бахмутськой школі I-III ступенів №18.

Серед тих, хто прийшов вшанувати пам'ять загиблих - мешканці  міста, представники силових структур,  міської влади та громадськості.

Хвилиною мовчання бахмутчане ушанували пам'ять загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні, після чого поклали квіти до меморіальної дошки і портретів майдановцев.

Присутні висловили свою щиру повагу і слова жалоби за всіма загиблими.

Бахмутські правоохоронці не тільки забезпечили охорону публічного порядку, а й прийняли участь у заході вшанування героїв.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції