Поліцейські Бахмута затримали чоловіка, який в Світлодарську на вулиці напав на пенсіонерку

20.02.2019


35 - річний чоловік побачив потерпілу на вулиці та відразу спланував свій злочин. Завдяки наданим прикметам, співробітники поліції розшукали зловмисника, та зараз він притягується до кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Правопорушник йшов вулицею коли побачив жінку, яка йшла з сумкою в руках. Злодій розумів, що просто так його жертва навряд чи віддасть своє майно, тому він підбіг зі спини та силоміць вирвав сумку із рук потерпілої та зник в невідомому напрямку. У жіночки в сумці на час злочину знаходились гроші, документи та мобільний телефон. Оговтавшись жінка відразу звернулась до поліції, та розповіла про прикмети злочинця.

Поліцейські розгорнули комплекс оперативно - розшукових заходів для встановлення місцезнаходження викрадача та стали відпрацьовувати коло осіб, які можуть бути причетними до злочину.

В результаті оперативно-розшукових заходів співробітники поліції затримали зухвалого грабіжника.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Також поліцейськими проводиться перевірка на причетність зловмисника до інших аналогічних злочинів.

Бахмутський відділ поліції Донецької області                

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції